• układanie kostki brukowej radom
  • skład kostki brukowej radom
  • kostka brukowa libet radom
  • kamienie ogrodwe radom
  • tarasy betonowe radom
 

Kostki brukowe Buszrem

kostka brukowa buszrem radom
Santorini płukana
Santorini to produkt najwyższej jakości. To kostka brukowa dla klientów o najbardziej wyrafinowanym zmyśle estetycznym. Łączy w sobie prostotę nowoczesnej formy z powierzchnią odpowiadającą przełomom skalnym. Tym samym znajduje zastosowanie zarówno w architekturze nowoczesnej jak i tradycyjnej.
kostka brukowa buszrem radom
Kreta płukana
Kreta "Kostki czekolady" to nowość w kolekcji brukowych kostek szlachetnych. Piękna, płukana powierzchnia kostki o strukturze drobnych ziarenek wyglądem przypomina naturalny kamień. System pięciu kostek składających się na wzór Kreta, zapewni swobodę aranżacji i pozwoli stworzyć ciekawe i niepowtarzalne wzory nawierzchni.
kostka brukowa buszrem radom
Malta płukana
Malta to szlachetna propozycja dla tych, którzy lubią proste linie i geometryczne kształty. Przeważnie nawierzchnie ułożone z Malty są regularne i stonowane. Łatwo jednak zmienić jej charakter łącząc Maltę z drobna Kreta.
kostka brukowa buszrem radom
Santorini melanż
W tej odsłonie prezentujemy Santorini "Kolory ziemi" gdzie zestawiliśmy cztery kolory muszlowy, piaskowy, rubinowy i wulkaniczny. Wybór trzech pierwszych kolorów sprawi że posesja nabierze ciepłego i łagodnego charakteru.
kostka brukowa buszrem radom
Kreta gładka
Kostka w tym kolorze zadowoli tych, którzy lubią zdecydowane kolory i kontrasty. Nawierzchnia z niej wykonana wyraźnie harmonizuje z krajobrazem dając zachwycający efekt. Wszystkie kolory pasują do siebie wzajemnie się uzupełniając.
kostka brukowa buszrem radom
Malta gładka
System sześciu bezfazowych kostek dzieki swoim kształtom lepiej sprawdzi się na większych przestrzeniach. Ciekawe efekty można uzyskać łączac Maltę z Kretę w tych samych kolorach.
kostka brukowa buszrem radom
Kreta postarzana
Niebanalne kompozycje możemy uzyskać łącząc postarzaną Kretę z Maltą. Do budowy elementów przestrzennych warto użyć postarzanego bordiru Milano oraz Romy R2 i R3.
kostka brukowa buszrem radom
Malta postarzana
System sześciu kostek dodatkowo został poddany procesowi postarzania, przez co nawierzchnia lepiej wtapia się w otaczający krajobraz.
kostka brukowa buszrem radom
Roma postarzana
Nieoceniona zaleta Romy jest to, ze "barwiona w masie" z każdej strony wygląda równie efektownie. Pozwala to na układanie z niej nawierzchni i dodatkowo wznoszenie elementów przestrzennych takich jak np. murki, stopnie i ogrodzenia.
kostka brukowa buszrem radom
Piazza
To idealna kostka brukowa do tworzenia placów, ogrodów i parków w staromiejskim stylu. Swym charakterystycznym kształtem i stonowaną kolorystyką, przywodzi na myśl nawierzchnie włoskich miast i ulic.
kostka brukowa buszrem radom
Rustical
Rustical to idealna kostka brukowa do tworzenia placów, ogrodów i parków w rustykalnym stylu. Zarówno formą jak i kolorystyką przypomina staromiejskie brukowane uliczki.
kostka brukowa buszrem radom
Nostalit
Klasyka broni się sama. Forma, która przypomina kamienny bruk ulic i chodników w historycznych częściach starówek. To doskonały i sprawdzony materiał stosowany przy domkach jednorodzinnych, alejkach i skwerach miejskich.
wykonanie: GrafMedia