• układanie kostki brukowej radom
  • skład kostki brukowej radom
  • kostka brukowa libet radom
  • kamienie ogrodwe radom
  • tarasy betonowe radom
 


Mała architektura, beton architektoniczny

Libet
Donica NOWOŚĆ
Donica Stampo to nowoczesność i prostota zaklęta w podstawowej bryle. Jest niezastąpionym dodatkiem aranżacji modernistycznego ogrodu czy tarasu ka płyta tarasowa, która doskonale pasuje do nowoczesnych i minimalistycznych aranżacji.
Kula NOWOŚĆ
Kula Stampo wykonana z betonu architektonicznego jest elementem małej architektury doskonale wpisującym się w otoczenie domu w stylu modern.
Piłka golfowa NOWOŚĆ
Urok białej piłki golfowej o średnicy 60 cm tkwi w prostocie formy i ozdobnych detalach tworzących specyficzną fakturę.
Sześcian NOWOŚĆ
Sześcian Stampo to prosta i elegancka forma, która wzbogaci zarówno nowoczesną przestrzeń publiczną, jak i modernistyczną zabudowę prywatną.
Bruk-bet
Bloczki ogrodowe Uni-Split
Dzięki bloczkom Murku ogrodowego nieregularne w swojej formie ogrodzenia stawia się łatwo i sprawnie. Obtłuczona powierzchnia bloczków do złudzenia przypomina wyglądem prawdziwe kamienie ogrodowe.
Gazon Flora
Zazębiające się profile gazonów zapewniają stabilne poziome połączenie zespalające, co daje możliwość zastosowania gazonów m.in. jako betonowego ogrodzenia zewnętrzne. Gazony wykonane są z jamistego betonu na bazie kruszywa otoczakowego.
Bloczki kamień warstwowy
Jest to niezwykle urokliwy jednostronny murek, umożliwiający realizacje prostych lub łukowych ścianek oporowych.
Polbruk
Gazon Abax
Gazon Luna
Semmerlrock
Gazon
Gazony to bardzo praktyczne i popularne elementy małej architektury. Wygodny, bezpieczny kształt pozwala aranżować ciekawe kompozycje w ogrodzie i wokół domu.
wykonanie: GrafMedia