• układanie kostki brukowej radom
  • skład kostki brukowej radom
  • kostka brukowa libet radom
  • kamienie ogrodwe radom
  • tarasy betonowe radom
 


Betonowe elewacje ścienne

Libet
Alpamayo
Cantabria
Casares
Marabella
Sevilla
Bruk-bet
Albero
Płytki ALBERO zmieniają tradycyjne postrzeganie drewna. Materiał przypomina surowo ciosane polana wraz z całą ich chropowatością i nieregularnością, przy czym montaż płytek jest wyjątkowo prosty.
Artis
Polecany jest szczególnie do zastosowań we wnętrzach domów oraz na elewacjach zewnętrznych. Cechują go wąskie, precyzyjnie cięte, podłużne slaby kamienne.
Celtic
Zabudowane płyty Celtic tworzą efekt muru warstwowego układanego w stos z wąskich łupanych slabów piaskowcowych.
Continental
Continental to solidny, bezfugowy mur kamienny, składający się z mocno zróżnicowanych pod względem wymiarów płyt. Na podkreślenie zasługuje staranne wykończenie krawędzi płyt.
Cyklop
Cyklop to mur z łamanych okruchów skalnych. Na powierzchniach czołowych bardzo silnie zaznaczona jest jego łupliwość warstwowa.
Jura
Widoczne przełomy, ostre krawędzie oraz zmienna grubość poszczególnych slabów budują piękno ogrodzenia oraz nadają mu wyjątkową dekoracyjność.
Klinkieryt
Zastosowanie klinkierowych cegieł elewacyjnych, a w szczególności rustykalnych, ręcznie formowanych, było zawsze synonimem piękna i tęsknoty za tradycją.
LISTELLO
LISTELLO to przykład murku tworzącego stos prostokątnych, listwowych slabów. Ich gładkie powierzchnie i nieco zróżnicowane grubości .
wykonanie: GrafMedia