• układanie kostki brukowej radom
  • skład kostki brukowej radom
  • kostka brukowa libet radom
  • kamienie ogrodwe radom
  • tarasy betonowe radom
 


Schody, palisady i inne elementy uzupełniające Semmelrock

Bradstone Blue Lias obrzeże
Bradstone Blue Lias to połączenie tradycji brukowania z nowoczesnością wzornictwa. Misterne wykonanie i subtelne szlify wzbogacają aranżowaną przestrzeń.
Bradstone Old Town obrzeże
Obrzeża i kamienie Bradstone to wygodne i subtelne elementy małej architektury do wyznaczania granic zieleni oraz wytyczania ścieżek z nawierzchni nieutwardzonych.
Bradstone Old Town stopnie
Produkty odtwarzają autentyczną strukturę i kształt piaskowca, zachwycają zaletami prawdziwego kamienia, pięknem i naturalnością.
Bradstone Travero stopnie
ystem Travero to doskonałe rozwiązanie do aranżacji nawierzchni i tworzenia murków. Strukturalna faktura, bogactwo dekoracyjnych elementów to nieograniczone możliwości łączenia i kreowania interesujących, elitarnych aranżacji.
Obrzeże palisadowe
Obrzeże palisadowe - stosując takie elementy małej architektury możemy uzyskać rozmaite praktyczne rozwiązania pomagające odpowiednio wyeksponować rośliny w przydomowych ogrodach.
Obrzeże
Obrzeże betonowe to podstawowy element do oddzielania podwyższonych nawierzchni komunikacyjnych i umacniania krawędzi nawierzchni.
Palisada
Palisady to praktyczne elementy małej architektury do wyznaczania granic zieleni oraz wykańczania nawierzchni z kostek brukowych.
Riva
Praktyczne elementy Riva przeznaczone są do estetycznego wykańczania nawierzchni oraz wyznaczania granic zieleni.
wykonanie: GrafMedia